Keiskime sovietinį skambutį į šiuolaikišką – modernų

Tikriausiai, kada nors pagalvojote, kad šaižų ir nuobodų, sovietmečiu įrengtą elektrinį mokyklinį skambutį galėtų pakeisti graži melodija; ir turbūt, susimąstėte, kad mokyklos budinčiąją laikas „išvaduoti“ iš savo darbo vietos ir suteikti jai galimybių nuveikti daugiau reikalingų darbų…

Siūlome tapti šiuolaikiškais, nudžiuginti moksleivius ir įrengti mokykloje muzikinį automatinį skambutį. Nesudėtingai programuojamas skambutis taps nepakeičiama Jūsų mokyklos įvaizdžio dalimi, nes:

  • Apie pamokų pradžią bei pabaigą moksleivius ir mokytojus informuos Jūsų pačių, o gal net visos mokyklos moksleivių ir pedagogų konkurso būdu išrinktas, ausiai mieliausias garsinis signalas ar net žinomos dainos melodijos fragmentas;
  • Turėsite galimybę rinktis ir keisti skambučio melodiją nors ir kiekvieną dieną. Garsų įvairovės pasirinkimas platus: nuo tradicinio skambučio garso iki šiuolaikinių populiariosios ar klasikinės muzikos kūrinių;
    galėsite įrašyti norimus žodinius pranešimus, palinkėjimus, pasveikinimus, mokomojo pobūdžio laideles ar kitą informaciją, lengvai ją valdyti ir keisti;
  • Svarbiausia, skambutis kasdien skambės tiksliai, iš anksto nustatytu reikiamu laiku;
    prieš pamokas, ir pertraukų metu, visai mokyklai per mikrofoną galėsite pranešti svarbias naujienas, o gal net organizuoti savo mokyklos žinių radiją.

Naujieji skambučiai vis labiau populiarėja Lietuvoje.

Mumis pasitikėjo ir mūsų įrengtu moderniu skambučiu jau džiaugiasi daugiau nei 250 Lietuvos mokyklų moksleiviai ir pedagogai. Prie šios idėjos įgyvendinimo prisidėjo kai kurių minėtųjų mokyklų moksleivių tėvai, net ir pedagogai. Kviečiame prisijungti ir Jus!

Muzikinio automatinio skambučio įrangos kaina priklauso nuo Jūsų mokyklos dydžio – kelių aukštų mokyklos pastatas, keliuose taškuose skamba senasis skambutis, ar yra skambutis ties valgykla, aktų sale, sporto sale ir lauke.

Jei susidomėjote, informacijos su vaizdo įrašu rasite mūsų internetinėje svetainėje. Jūsų skambučių ir klausimų lauksime žemiau nurodytais kontaktais.

O gal norite tik įsigyti ir patys sumontuoti automatinį muzikinį mokyklinį skambutį? Galime sukomplektuoti Jums reikiamą įrangą.

Taigi, jei Jums reikia automatinio muzikinio mokyklinio skambučio sistemos, neskubėkite, pradžioje pasikonsultuokite. Siųskite užklausą ir mes susisieksime su Jumis. Tai nieko jums nekainuos. Pasikalbėsime, pateiksime pasiūlymą ir sukomplektuosime sistemą pagal Jūsų poreikius.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime!