Pastaruoju metu parduotuvės neįsivaizduojamos be vaizdo stebėjimo kamerų, kurios įprastai reikalingos saugumui užtikrinti. Tačiau vaizdo stebėjimo sistemos gali būti naudojamos kaip pagalbinė rinkodaros priemonė.

Dauguma parduotuvių šiais laikais yra savitarnos parduotuvės. Klientams tai patogu, nes nevaržomi gali apžiūrėti pageidaujamas prekes ir tik kilus klausimams kreiptis į konsultantą. Parduotuvės savininkui taip pat akivaizdžiai matomi tokios prekybos pranašumai. Vienas svarbiausių – galimybė efektyviau išnaudoti parduotuvės plotą ir personalo darbą. Ne mažiau svarbi ir psichologija prekyboje – pirkėjas mieliau rinksis prekę, kurią gali pats apžiūrėti ir pačiupinėti. Be to, laisvas pasirinkimas skatina įsigyti daugiau prekių.
Tačiau yra ir kitas laisvo prekių pasiekiamumo aspektas. Savitarnos principas skatina pirkėjus ir personalą neleistiniems veiksmams – vagystėms prekybos salėse, sandėliuose, parkavimo aikštelėse, kurios gali pridaryti nemenkos žalos įmonei. Vaizdo stebėjimo kamerų ir visos sistemos pagalba galima ženkliai sumažinti patiriamus nuostolius ar užbėgti tam už akių. Sumontuotos kameros kartu su perspėjamaisiais užrašais, kad patalpa ar teritorija yra stebima, yra puiki prevencinė priemonė. Vaizdo stebėjimo sistema su įrašu gali padėti išsiaiškinti pažeidėją. Vaizdo kamerų pagalba galime stebėti, kas vyksta prekybos salėje ar peržiūrėti įtarimų sukėlusį įrašą.

Peržiūrint vaizdo stebėjimo įrašus, galima stebėti pirkėjų judėjimo kryptis, kokiomis prekėmis labiau domimasi ar fiksuoti kitus duomenis, kuriuos išanalizavus, galėtų būti priimamai sprendimai, susiję su pardavimų pagerinimu (pvz., prekybinės įrangos perstatymas, prekių išdėstymo sprendimai ar reklaminės medžiagos pozicionavimas).

Kaip visa tai veikia

Vaizdą ir įrašą galima stebėti tiesiogiai, monitoriaus (televizoriaus) pagalba. Taip pat vaizdą ar įrašą interneto pagalba galima stebėti kompiuterio ar išmaniojo telefono pagalba iš bet kurios pasaulio vietos.

Pastaruoju metu, atpigus vaizdo stebėjimo įrangai, tai yra nebe prabangos įranga, o būtinybė.
Susisiekite su mumis ir mes Jums parinksime tinkamiausią variantą už optimalią kainą.

Skambinkite 868670050 arba rašykite office@megaomas.lt

Norite tik įsigyti kamerą ar patys susimontuoti stebėjimo sistemą? Galime sukomplektuoti Jums reikiamą įrangą. Siųskite užklausą el. paštu office@megaomas.lt kiek kamerų ar kokios sistemos norite ir mes Jums pateiksime pasiūlymą ir sukomplektuosime sistemą pagal Jūsų poreikius.