Vaizdo stebėjimo kameros, jų nauda ir galimybės kavinėje, bare ar kitoje maitinimo įstaigoje

Įprastai, net pati paprasčiausia kavinė – tai kelios sujungtos patalpos, kurias neįmanoma aprėpti vienu žvilgsniu. Dažniausiai kavinės projektuojamos taip, kad būtų sukurta jauki ir patogi aplinka. Tačiau interjero dizainerių siūlomi sprendimai, pvz., kolonos, pertvaros, užuolaidos ar kitokios detalės, ne visuomet yra praktiški saugumo atžvilgiu. Tokias patalpas sudėtinga stebėti.

Viešojo maitinimo įstaigos – kavinės, barai, restoranai, klubai ir pan., apskritai, viena iš sudėtingiausių paslaugų sferų, kur, esant nepakankamam saugumui, susiklosčius nepageidaujamoms aplinkybėms, savininkai dažnai patiria nemažus nuostolius. Pvz., įvykus konfliktui, patiriami ne tik tiesioginiai finansiniai nuostoliai dėl sugadintų baldų, įrangos ir sudaužytų indų, bet ir kenkiama įmonės įvaizdžiui. Dar blogiau, kai bandoma pasipelnyti įmonės savininko sąskaita. Nemažai finansinės žalos gali padaryti net ir vienas nesąžiningas darbuotojas, tačiau veikdami drauge nepastebimai per ilgesnį laikotarpį, keletas darbuotojų gali ypač skaudžiai pakenkti įmonei. Tokius atvejus išaiškinti gana sudėtinga, o rasti įrodymų dažnai neįmanoma.

Vaizdo stebėjimo kameros ir jų sistemos efektyviai užkerta kelią minėtoms ir daugeliui kitų probleminių situacijų. Pats vaizdo stebėjimas suteikia galimybę nuolat kontroliuoti, kas vysta ir laiku užkirsti kelią konfliktinėms situacijoms, o vaizdo įrašas – išsiaiškinti nepageidaujamų situacijų kaltininkus.
Mūsų siūlomi sprendimai, kaip sumontuoti stebėjimo kameras kavinėje, bare ar kitoje panašioje įstaigoje:

Virtuvėje sumontuotos kameros leistų kontroliuoti maisto gamybos procesą ir produktų atsargas
Prie kasos įrengta apsaugos kamera ar kameros leistų kontroliuoti kasos aparatą, sąskaitas ir pinigines lėšas
Lankytojų salėje įrengta saugos kamera (ar kelios kameros) su mikrofonu padėtų išsiaiškinti konfliktinių ar kitų nepageidaujamų situacijų priežastis.

Kaip visa tai veikia


Vaizdą ir įrašą galima stebėti tiesiogiai, monitoriaus (televizoriaus) pagalba. Taip pat vaizdą ar įrašą interneto pagalba galima stebėti kompiuterio ar išmaniojo telefono pagalba iš bet kurios pasaulio vietos.

Pastaruoju metu, atpigus vaizdo stebėjimo įrangai, tai yra nebe prabangos įranga, o būtinybė.
Susisiekite su mumis ir mes Jums parinksime tinkamiausią variantą už optimalią kainą.

Skambinkite 868670050 arba rašykite office@megaomas.lt

Norite tik įsigyti kamerą ar patys susimontuoti stebėjimo sistemą? Galime sukomplektuoti Jums reikiamą įrangą. Siųskite užklausą el. paštu office@megaomas.lt kiek kamerų ar kokios sistemos norite ir mes Jums pateiksime pasiūlymą ir sukomplektuosime sistemą pagal Jūsų poreikius.