Jau daugiau kaip 25 metus UAB Megaomas susijusi su elektronika. Ilgą laiką pagrindinė mūsų veikla buvo prekyba elektroninėmis detalėmis ir prekėmis. Tačiau visada viliojo mintis savo žinias pritaikyti praktikoje. Atlikdami įvairius montavimo darbus supratome, kad modernių ir vis tobulėjančių technologijų valdymas nuolat skatina mus domėtis naujovėmis, gilina turimas žinias. Taip pamažu tapome savo srities profesionalais ir savo klientui galime pasiūlyti ne tik reikiamą prekę, bet ir kokybišką paslaugą. Svarbiausia, jog mes tai darome su malonumu.

Vaizdo stebėjimo sistemos

Vaizdo stebėjimo sistemos – puiki priemonė stebint apsaugoti savo turtą ar kontroliuoti darbo proceso eigą. Vaizdo stebėjimo kamerų ir jų sistemų pagalba galima užtikrinti patalpų, teritorijos, prekių ar įvykių saugumą.

Garso pranešimų informacinės sistemos

Montuojame garso pranešimų informacines sistemas įvairios paskirties objektuose. Tai gali būti prekybos centras, baldų gamykla, pramoginis laivas ar vidurinė mokykla.

Mokyklinis muzikinis automatinis skambutis

Naujieji skambučiai vis labiau populiarėja Lietuvoje. Mumis pasitikėjo ir mūsų įrengtu moderniu skambučiu jau džiaugiasi daugiau kaip penkiasdešimties Lietuvos mokyklų moksleiviai ir pedagogai. Prie šios idėjos įgyvendinimo prisidėjo kai kurių minėtųjų mokyklų moksleivių tėvai.

Foninio garso montavimas

Foninis garsas privalomas prekybinių ar paslaugų akcentas. Tinkamai įrengtas parduotuvių, salonų, kavinių įgarsinimas puikiai nuteikia klientus praleisti laiką Jūsų įmonėje.

Akustinio garso, vaizdo ir šviesos įrangos montavimas

Akustinio garso pardavimas ir montavimas. Sceninis apšvietimas ir jo sprendimai

LED švieslentės, LED bėgančios eilutės, LED ekranai

Parduodame ir montuojame įvairias LED švieslentes, LED bėgančias eilutes, LED ekranus