Lauko vaizdo stebėjimo kameros | Megaomas.lt

Jei planuojate organizuoti vaizdo stebėjimą lauke arba pastato išorėje, tuomet reikia naudoti specialias kameras. Įvairios oro sąlygos, drėgmė, vanduo ir kiti išoriniai veiksniai nusako, kad paprastos vaizdo kameros netinka lauke. Lauko vaizdo stebėjimo kameros yra skirtos išoriniam stebėjimui. Anksčiau stebėjimo kameros buvo montuojamos į specialius namelius kameroms. Dabartiniu metu vaizdo dauguma vaizdo stebėjimo kamerų jau yra paruoštos naudojimui lauke.

Atkreipkite dėmesį, kad anksčiau, diegiant vaizdo stebėjimo įrangą, nepakankamai dėmesio buvo skiriame lauko vaizdo stebėjimui. Tačiau laikui bėgant tapo akivaizdu, kad integruotos apsaugos sistemos turėtų apimti atviros teritorijos už pastato ribų stebėseną. Be to, lauko vaizdo kamerų pagalba tapo įmanoma užkirsti kelią neteisėtam patekimui į objektą ir prevencijai.

Lauko vaizdo kameros yra skirtos stebėti gatvės teritoriją šalia namo ar organizacijos pastato. Taigi, daugeliui vaizdo stebėjimo sistemų vartotojų lauko vaizdo kameros yra svarbiausias sistemos elementas, todėl verta daug dėmesio skirti tinkamam lauko kamerų pasirinkimui.

Mes galime pasiūlyti įvairias lauko vaizdo stebėjimo kameras ir papildomą reikalingą įrangą jungiant lauko vaizdo kamerų sistemas. Išsiaiškinę Jūsų poreikius, reikalavimus ir galimybes, mes Jums pasiūlysime tinkamiausias lauko stebėjimo kameras.

Taip pat galime pasiūlyti paruoštus stebėjimo kamerų komplektus, jei norite patys susimontuoti stebėjimo sistemą. Tokius paruoštus vaizdo stebėjimo sprendimus įdiegia patys vartotojai, o tai gali žymiai sumažinti sistemos įdiegimo išlaidas. Tokie stebėjimo komplektai paruošiami pagal kliento nurodytus laidų ilgius.

Šiuolaikinė lauko vaizdo stebėjimo kamera, turi turėti tokias savybes:

  • Sandarus ir patikimas korpusas, apsaugantis nuo įvairių oro sąlygų
  • Eksploatacija įvairiose temperatūrose ir jų skirtumai
  • Eksploatacija, bet kuriuo paros metu: diena ir naktis
  • Naktinis iR pašvietimas
  • Aukšta raiška

Lauko vaizdo kameros, skirtos stebėjimui, turi stiprią konstrukcinę medžiagą darbui gana sudėtingose oro sąlygose, kai lietus, sniegas, kruša ir kt.

Lauko kameros turi turėti labai tvirtą išorinį korpusą, kuris nebūtų veikiamas lietaus, sniego ar staigaus temperatūrų svyravimo.

Atsižvelgiant į tai kad, kameros yra lauke, reikia apskaičiuoti, kaip apsaugoti pačią vaizdo kamerą, kokią patikimą vietą jai parinkti ir kt.

Visi suprantame, kad šiuolaikiniai nusikaltėliai ir įsibrovėliai yra pasirengę imtis įvairių, kad ir beviltiškų priemonių, kad padaryti nusikaltimą, tad kameros, tai pat gali būti jų tikslas ir jos nukentėti.

Dažniausiai laukinės vaizdo kameros įrengiamos aukštai pastatuose arba stulpuose, kad jas būtų sunku pasiekti.

Tad jei reikia lauko stebėjimo kamerų, skambinkite telefonais 868670050 arba 846381919 arba rašykite office@megaomas.lt su užklausomis ir padėsime pasirinkti tinkamiausią variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.