Vaizdo stebėjimo kameros namui, sodybai, butui ar daugiabučių namų bendrijai

Mano namai – mano tvirtovė. Taip norėtume jaustis savo namuose, tačiau ne visuomet jaučiamės saugiai. Saugumo jausmą galima sustiprinti šiuolaikinių technologijų dėka. Vaizdo stebėjimo sistemos – vienas efektingiausių sprendimų saugumui užtikrinti.
Vaizdo kamerų sistemų montavimas ir instaliavimas yra individualus dalykas, priklausantis nuo daugelio veiksnių, pvz., nuo namo ir teritorijos dydžio. Arba nuo siekiamų tikslų bei finansinių galimybių. Klientai, turintys namuose vaizdo stebėjimo sistemas dažnai jaučiasi saugesni ir drąsiau išvyksta ilgesniam laikui, nes bet kada gali stebėti situaciją namuose ar sodyboje.
Kiekviename name vaizdo stebėjimo kameros ir jų sistemos atlieka tam tikrą paskirtį. Paminėsime tik keletą veiksnių, kaip vaizdo stebėjimo kameros padeda namų savininkams:

  • Išorinis namo ar sklypo perimetro stebėjimas
  • Namų ar sodybos kontrolė ir saugumas nebūnant namuose (atostogų, komandiruočių metu)
  • Galimybė pasižiūrėti suveikus signalizacijai ir išsiaiškinti jos suveikimo priežastį
  • Šeimos ir artimųjų saugumas, ypač vaiko ar pagyvenusio žmogaus, jei juos dažnai tenka palikti vienus namuose
  • Namų priežiūros personalo darbo kontrolė (pvz., kai dirba namų tvarkytoja, auklė, slaugė ar remonto meistrai)
  • Prevencija nuo vagysčių ar išaiškinimas įvykus nepageidaujamam įvykiui
  • O gal Jums reikia tik paprasto sprendimo namuose: IP vaizdo stebėjimo kamera, kuri gali būti WIFI ( belaidė kamera, internetas belaidis, su laidiniu maitinimu ) arba LAN ( pajungta laidu į Jūsų namų kompiuterinį tinklą, routerį. Su tokia stebėjimo kamera galite stebėti namo, buto, ofiso vidų. Šios kameros pasižymi nedideliais gabaritais. Jų diegimas ypač paprastas, tad paprastas kompiuterio naudotojas ją paprastai įsidiegs pats, Tokios stebėjimo kameros kaina yra nedidelė ir jas galite įsigyti čia.

Kaip visa tai veikia

Vaizdą ir įrašą galima stebėti tiesiogiai, monitoriaus (televizoriaus) pagalba. Taip pat vaizdą ar įrašą interneto pagalba galima stebėti kompiuterio ar išmaniojo telefono pagalba iš bet kurios pasaulio vietos.

Pastaruoju metu, atpigus vaizdo stebėjimo įrangai, tai yra nebe prabangos įranga, o būtinybė.
Susisiekite su mumis ir mes Jums parinksime tinkamiausią variantą už optimalią kainą.

Skambinkite 868670050 arba rašykite office@megaomas.lt

Norite tik įsigyti kamerą ar patys susimontuoti stebėjimo sistemą? Galime sukomplektuoti Jums reikiamą įrangą. Siųskite užklausą el. paštu office@megaomas.lt kiek kamerų ar kokios sistemos norite ir mes Jums pateiksime pasiūlymą ir sukomplektuosime sistemą pagal Jūsų poreikius.