Vaizdo stebėjimo kameros automobilių aikštelėse

Lauko stebėjimo kameros – privaloma apsaugos dalis automobilių saugojimo, požeminėse ar pardavimo aikštelėse. Saugiai įrengtos automobilių aikštelės klientams suteikia pasitikėjimo ir saugumo jausmą. Klientas visada pasirinks tą aikštelę, kuri skiria reikiamą dėmesį saugumui.
Vaizdo stebėjimo sistemų pagalba sargai ar apsaugos darbuotojai gali stebėti visą aikštelės teritoriją, gali padėti išvengti vagysčių iš automobilių salonų, užkirsti kelią transporto priemonių sugadinimui ar net automobilių vagystėms. Jeigu ir įvyko nepageidaujamas įvykis, vaizdo įrašas padės teisėsaugai išsiaiškinti pažeidėją. Dažniausiai aikštelės yra pakankamai didelio ploto arba netaisyklingų formų ir plika akimi sunku apžvelgti visą teritoriją. Parinkus teisingą kamerų išdėstymą, galima patogiai ir saugiai stebėti aikštelę ir jos perimetrą iš Jums patogios vietos. Kuo didesnė aikštelės teritorija, tuo vaizdo stebėjimo sistema yra veiksmingesnė. Rekomenduojama naudoti šiuolaikiškas IP kameras su IR ( infraraudonieji spinduliai )apšvietimu (naktiniam matymui), kad būtų galima stebėti aikštelę tamsiu paros metu. Taip pat įrengti papildomą IR ar kitą apšvietimą.

Galimas vaizdo stebėjimo sistemos sprendimas aikštelėje

Kaip visa tai veikia

Kameros tiesiogiai gali būti transliuojamos sargui į monitorių, įrašą galima stebėti monitoriaus (televizoriaus) pagalba ir valdyti kompiuterine pelyte. Taip pat vaizdą ar įrašą interneto pagalba galima stebėti kompiuterio ar išmaniojo telefono pagalba iš bet kurios pasaulio vietos.

Pastaruoju metu, atpigus vaizdo stebėjimo įrangai, tai yra nebe prabangos įranga, o būtinybė.
Susisiekite su mumis ir mes Jums parinksime tinkamiausią variantą už optimalią kainą.

Skambinkite 868670050 arba rašykite office@megaomas.lt

Norite tik įsigyti kamerą ar patys susimontuoti stebėjimo sistemą? Galime sukomplektuoti Jums reikiamą įrangą. Siųskite užklausą el. paštu office@megaomas.lt kiek kamerų ar kokios sistemos norite ir mes Jums pateiksime pasiūlymą ir sukomplektuosime sistemą pagal Jūsų poreikius.