Atsirado poreikis sumontuoti vaizdo stebėjimo kamerą ar visą stebėjimo sistemą gamybinėse patalpose, kavinėje, bare, parduotuvėje, mokykloje? Norite stebėti veiksmą, vykstantį namuose, sodyboje ar fermoje?

Vaizdo stebėjimo kameros ir jų sistemos – puiki priemonė stebint apsaugoti savo turtą ar kontroliuoti darbo proceso eigą. Vaizdo stebėjimo kamerų ir jų sistemų pagalba galima užtikrinti patalpų, teritorijos, prekių ar įvykių saugumą.
Galime pasiūlyti Jūsų konkrečius poreikius atitinkančią vaizdo stebėjimo sistemą  Jūsų pageidaujamame stebėti objekte ar teritorijoje sumontuosime tai, ką pasirinksite –  paprasčiausią analoginę vaizdo stebėjimo kamerų sistemą arba pažangiausią ir patikimą skaitmeninę vaizdo stebėjimo sistemą ( IP kameros ) ir mažai priežiūros reikalaujančią sistemą su didele raiška ir panoraminiu vaizdu. Šiuolaikinės vaizdo stebėjimo sistemos suteikia galimybę stebimą vaizdą bei jo įrašą stebėti internetu, stebėti įvykius naktį. Tai apsaugos sistemos, kurių naudojimas pakankamai paprastas, didelė įrašo istorija, patraukli kaina…
Jeigu nusprendėte įsigyti vaizdo stebėjimo sistemą, pirmiausiai atsakykite sau į keletą klausimų:

  • Ką noriu matyti (saugoti) per vaizdo stebėjimo kameras ir jų sistemą?
  • Kur atsirado poreikis vaizdo stebėjimui, lauke ar patalpoje?
  • Kiek vaizdo stebėjimo kamerų man reikia?
  • Ar reikia, kad būtų įrašyta tai, kas vyksta nakties metu, tamsoje?
  • Ar reikalinga stebėti įrašomą vaizdą tik per specialų monitorių?
  • O gal noriu stebėti įrašomą vaizdą savo kompiuteryje?
  • Ar stebėti įrašą noriu tik saugomame objekte?
  • O gal noriu stebėti vaizdą ar jo įrašą, kai esu išvykęs į Vilnių, Berlyną ar į Pekiną? Tai įmanoma iš bet kur, kur tik yra interneto ryšys.
  • Kokio ilgio (laiko prasme) saugomo įrašo man reikia?
  • Ar reikia įrašinėti viską, o gal man reikia daryti įrašą tik tada, kai yra judesys?

Vaizdo kameros bare, kavinėjeVaizdo stebėjimas maitinimo įstaigose
Viešojo maitinimo įstaigos – kavinės, barai, restoranai, klubai ir pan., apskritai, viena iš sudėtingiausių paslaugų sferų, kur, esant nepakankamam saugumui, susiklosčius nepageidaujamoms aplinkybėms, savininkai dažnai patiria nemažus nuostolius.

 

 

 

Vaizdo kameros parduotuvėjeVaizdo stebėjimas parduotuvėje, prekybos vietose

Pastaruoju metu parduotuvės neįsivaizduojamos be vaizdo stebėjimo kamerų, kurios įprastai reikalingos saugumui užtikrinti. Tačiau vaizdo stebėjimo sistemos gali būti naudojamos kaip pagalbinė ir rinkodaros priemonė.

 

 

 

Vaizdo kameros aikstelejeVaizdo  stebėjimas automobilių aikštelėse

Vaizdo kameros – privaloma apsaugos dalis automobilių saugojimo ar pardavimo aikštelėse. Saugiai įrengtos automobilių aikštelės klientams suteikia pasitikėjimo ir saugumo jausmą.

 

 

 

Vaizdo kameros prie namuVaizdo stebėjimas privačiuose namuose, sodybose, kotedžuose

Mano namai – mano tvirtovė. Taip norėtume  jaustis savo namuose, tačiau ne visuomet jaučiamės saugiai. Saugumo jausmą galima sustiprinti šiuolaikinių technologijų dėka. Vaizdo stebėjimo kameros – vienas efektingiausių sprendimų saugumui užtikrinti.

 

 

 

Vaizdo kameros sandėlyjeVaizdo stebėjimo sistemos gamybinėse ir sandėliavimo patalpose

Vaizdo stebėjimo sistemos gamybinėse ir sandėliavimo patalpose ypač reikalingos, jei norima laiku išvengti nuostolių ir problemų.

 

 

 

Vaizdo kameros mokykloje, darzelyjeVaizdo stebėjimo kameros ir sistemos mokyklose, darželiuose

Stebėjimo kameros puiki prevencinė priemonė mokymo įstaigoms

 

 

 

.

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į dar daugiau klausimų, kurių pagalba padėsime Jums įsigyti tokią vaizdo stebėjimo sistemą, kuri tiksliai atitiks Jūsų pageidavimus.
Esant poreikiui, pagal galimybes atvyksime į vietą. Atliekame montavimo darbus, suteikiame garantiją.

Dirbame visoje Lietuvoje
Kontaktai pasiteiravimui: Linas Leniauskas Mob. tel. 8 686 70050

 Norite tik įsigyti kamerą ar patys susimontuoti stebėjimo sistemą? Galime sukomplektuoti Jums reikiamą įrangą. Siųskite užklausą el. paštu office@megaomas.lt kiek kamerų ar kokios sistemos norite ir mes Jums pateiksime pasiūlymą ir sukomplektuosime sistemą pagal Jūsų poreikius.